Kredsformænd

Din lokale hjælp til dyr i nød

Hvis du har mistanke om dyr, der ikke bliver passet godt nok, eller har du fundet et dyr, der er kommer til skade eller er i nød, kan du ringe til Dyrenes Vagtcentral på 1812, eller få hjælp af din lokale kredsformand

Et landdækkende netværk

Dyrenes Beskyttelse har 200 kredsformænd, som arbejder frivilligt for organisationen. De er fordelt over hele landet og kan dermed tage hånd om lokale dyreværnssager. Hvert år rykker kredsformændene ud til mere end 4000 dyreværnssager.

Hver by i hele landet er dækket af kredsformandsordningen og har en frivillig kredsformand tilknyttet, og det er vedkommende tilknyttet din by, du kan kontakte, hvis du har brug for hjælp til dyr i nød.

Find din lokale kredsformand ved at klikke på dit område og derefter din by her:

Liste over område- og kredsformænd

Albertslund

Nadja Larsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 26 80 16 72
E-mail: n.larsen@live.dk

Ballerup

Tanja Bengtsson
Kredsformand
Tlf Mobil: 40 11 55 59
E-mail: tanjasauer@hotmail.com

Dragør

Jette Moe
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 26 92 04 14
E-mail: pandapet@icloud.com

Gentofte

Jeanette Havemann Larsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 26 18 13 10
E-mail: jeanettelarsen80@hotmail.com

Gladsaxe

Kirsten Lolk Pallesen
Kredsformand
Tlf Mobil: 50 49 44 14
E-mail: KLPallesen@gmail.com

Glostrup

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Herlev

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Hvidovre

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Høje-Tåstrup

Anja Larsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 27 30 99 99
E-mail: a_larsen@hotmail.com

Ishøj

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

København

Lotte Holm Pedersen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 61 27 41 97
E-mail: lotte.holmp@gmail.com

Betina Johnbeck
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 28 54 02 36
E-mail: bet.johnbeck@gmail.com

Louise Bjørke Schwartz
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 25 75 68 83
E-mail: louise2607@gmail.com

Maria Linnemann
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 23 72 31 16
E-mail: mariah1612@hotmail.com

Ellen Hertz Bilberg
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 42 92 91 52
E-mail: ellenbilberg@gmail.com

Lyngby-Taarbæk

Kirsten Lolk Pallesen
Kredsformand
Tlf Mobil: 50 49 44 14
E-mail: KLPallesen@gmail.com

Rødovre

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Tårnby

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Vallensbæk

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Bornholm

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Greve-Solrød

Peter Bagger
Kredsformand
Bakkegårdsvej 1 Karlstrup
2690 Karlslunde
Tlf Hjemme: 46 15 00 21
Tlf Mobil: 20 15 07 21
E-mail: peterbachbagger@hotmail.com

Greve-Solrød

Katja Saunte Bagger
Kredsformand
Druemarken 41
2680 Solrød Strand
Tlf Hjemme: 46 15 16 21
Tlf Mobil: 20 22 83 21
E-mail: katjasauntebagger@hotmail.com

Greve-Solrød

Anette Hougaard
Kredsformand
Firhøj 63
2690 Karlslunde
Tlf Mobil: 40 76 73 68
E-mail: 0508anette@gmail.com

Køge

Jens Svenningsen
Kredsformand
Hegnedevej 3 Hegnede
4140 Borup
Tlf Mobil: 40 14 80 22
E-mail: bettegaarden@mail.dk

Køge

Sofie Evalu Marie Willadsen
Konst. kredsformand
Nyvej 6
4632 Bjæverskov
Tlf Mobil: 41 81 61 53
E-mail: sofiewilladsen@hotmail.com

Køge

Joy Sølberg
Konst. kredsformand

Lejre

Liza Rueløkke
Konst. kredsformand
Hyllingeparken 39
4070 Kirke Hyllinge
Tlf Mobil: 28 30 17 90
E-mail: liza@hjemmenet.dk

Lejre

Allan Hansen
Konst. kredsformand
Åhusene 46
4070 Kirke Hyllinge
Tlf Mobil: 30 86 74 20
E-mail: hansenallan72@gmail.com

Roskilde

Christina Vingaard Sønderby
Kredsformand
E-mail: christinasonderby@hotmail.com

Roskilde

Ninna Nestved
Konst. kredsformand

Roskilde

Gitte Westen Breaum
Kredsformand
E-mail: info@kaeledyrskompagniet.dk

Roskilde

Tobias Hedegaard Holm
Områdeformand/best.medl.
Neergårdsparken 41, st. tv.
4000 Roskilde
Tlf Mobil: 26 58 13 98
E-mail: tobaholm@gmail.com

Roskilde

Jette Pommer Rasbro
Konst. kredsformand
Åbakkevej 4
4130 Viby Sjælland
Tlf Mobil: 20 73 20 61
E-mail: jette.pommer@rasbro.dk

Roskilde

Annette Damsgaard
Konst. kredsformand

Stevns

Tanja Hegner
Kredsformand
Tlf Mobil: 81 71 41 27

Stevns

Susan Kristensen
Kredsformand
Højerupvej 35 Højerup
4660 Store Heddinge
Tlf Mobil: 30 22 44 42
E-mail: snus-pus@hotmail.com

Allerød

Bente Houlbjerg Hansen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 49 14 60 53
Tlf Mobil: 28 33 68 11
E-mail: sos@houlbjerg.com

Frederikssund

Tina Vibeke Rasmussen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 23 30 92 78
Tlf Mobil: 23 30 92 78
E-mail: tvras@mail.dk

Frederikssund

Connie Anita Hansen
Kredsformand
Langelinievej 8
3600 Frederikssund
Tlf Mobil: 60 80 88 26
E-mail: hansen_connie@hotmail.com

Furesø

Lene Lindholm Christiansen
Kredsformand
Agerhøjen 11
3550 Slangerup
Tlf Mobil: 26 80 68 87
E-mail: lindholmlene@gmail.com

Furesø

Carl Lorberg
Konst. kredsformand
Birkhøjterrasserne 450 A
3520 Farum
Tlf Mobil: 60 72 29 13
E-mail: carl.lorberg@gmail.com

Furesø

John Stubtoft Nielsen
Områdeformand
Tlf Mobil: 24 63 20 56
E-mail: dbstubtoft@gmail.com

Gribskov

John Stubtoft Nielsen
Områdeformand
Tlf Mobil: 24 63 20 56
E-mail: dbstubtoft@gmail.com

Gribskov

Connie Anita Hansen
Konst. kredsformand
Langelinievej 8
3600 Frederikssund
Tlf Mobil: 60 80 88 26
E-mail: hansen_connie@hotmail.com

Halsnæs

Merete Rask Egholm
Kredsformand
Tlf Mobil: 25 21 70 92
E-mail: mereterask@icloud.com

Halsnæs

Connie Anita Hansen
Konst. kredsformand
Langelinievej 8
3600 Frederikssund
Tlf Mobil: 60 80 88 26
E-mail: hansen_connie@hotmail.com

Helsingør

Lone Clan
Kredsformand
Tlf Hjemme: 48 28 05 05
Tlf Mobil: 24 65 88 05
E-mail: lone.clan@mail.dk

Hillerød

Lone Clan
Kredsformand
Tlf Hjemme: 48 28 05 05
Tlf Mobil: 24 65 88 05
E-mail: lone.clan@mail.dk

Hillerød

John Stubtoft Nielsen
Områdeformand
Tlf Mobil: 24 63 20 56
E-mail: dbstubtoft@gmail.com

Hillerød

Ebbe Andresen
Kredsformand
Kovangen 149
3480 Fredensborg
Tlf Mobil: 23 63 95 50
E-mail: ebbe.andresen@gmail.com

Hørsholm

Lotte Engilbertsdottir
Kredsformand
Tlf Mobil: 60 19 77 80
E-mail: kirkebykunst@yahoo.dk
John Stubtoft Nielsen 

Rudersdal

John Stubtoft Nielsen
Områdeformand
Tlf Mobil: 24 63 20 56
E-mail: dbstubtoft@gmail.com

Rudersdal

Lotte Engilbertsdottir
Kredsformand
Tlf Mobil: 60 19 77 80
E-mail: kirkebykunst@yahoo.dk

Holbæk

Arne Stevns Sørensen
Områdeformand
Vesterbjergvej 19
4460 Snertinge
Tlf Hjemme: 59 26 88 76
Tlf Mobil: 40 26 88 76
E-mail: ass@privat.dk

Holbæk

Birgitte Skovgaard Jensen
Kredsformand
Hirsevænget 45 Tuse
4300 Holbæk
Tlf Hjemme: 59 44 20 84
Tlf Mobil: 61 78 20 84
E-mail: bsjensen57@live.dk

Holbæk

Christina Bjørch Egø
Kredsformand
Skolevej 44
4440 Mørkøv
Tlf Mobil: 31 77 27 32
E-mail: bjorchego@hotmail.com

Holbæk

Anita Clausen
Kredsformand
Bybæk 3 Sandby
4520 Svinninge
Tlf Mobil: 51 35 24 13
E-mail: anitaclausen_9@hotmail.com

Holbæk

Maja Olander Petersen
Kredsformand
Vognserup 15
4420 Regstrup
Tlf Mobil: 26 13 43 75
E-mail: steen.hendrichsen@gmail.com

Kalundborg

Arne Stevns Sørensen
Områdeformand
Vesterbjergvej 19
4460 Snertinge
Tlf Hjemme: 59 26 88 76
Tlf Mobil: 40 26 88 76
E-mail: ass@privat.dk

Kalundborg

Dennis Dinesen
Kredsformand
Aldersrovej 42 Værslev
4400 Kalundborg
Tlf Hjemme: 59 50 30 56
Tlf Mobil: 21 76 13 56
E-mail: dk-dinesen@mail.tele.dk

Kalundborg

Tina Andersen
Kredsformand
Skovvej 4
4270 Høng
Tlf Mobil: 28 90 95 12
E-mail: tina1941@live.dk

Kalundborg

John Egemar Andersen
Kredsformand
Skovvej 4
4270 Høng
Tlf Mobil: 30 75 79 60
E-mail: johnea@post9.tele.dk

Odsherred

Irene Ohrberg
Kredsformand
Tlf Mobil: 24 84 85 44
E-mail: ireneohrberg@hotmail.com

Slagelse

Erik Fredensborg
Kredsformand
Grønnebakken 66
4200 Slagelse
Tlf Hjemme: 32 13 54 14
Tlf Mobil: 40 26 54 14
Tlf Arbejde: 40 26 54 14
E-mail: e.fredensborg@gmail.com

Sorø

Winnie Larsen
Kredsformand
Øgårdsvej 24
4293 Dianalund
Tlf Mobil: 50 92 54 14
E-mail: winnie@kongemosen.dk

Sorø

Ann Dupont
Kredsformand
Skjoldenæsvej 171
4330 Hvalsø
Tlf Mobil: 40 56 94 34
E-mail: ann@smithers.dk

Sorø

Jeanette Kastrup
Kredsformand
Nordvænget 5
4293 Dianalund
Tlf Mobil: 51 77 76 71
E-mail: jeanette-kastrup@hotmail.com

Fakse

Dorte Rebbe Schou
Kredsformand
Ingelstrupvej 5
4682 Tureby
Tlf Mobil: 22 42 44 86
E-mail: dorterebbe@gmail.com

Fakse

Otto Larsen
Kredsformand
Dyrehavevej 52
4640 Fakse
Tlf Hjemme: 56 72 51 13
Tlf Mobil: 42 41 33 41
E-mail: ottojlarsen@gmail.com

Fakse

Poul-Erik Jørgensen
Kredsformand
Dyssevej 29 Kongsted
4683 Rønnede
Tlf Mobil: 40 59 06 00
E-mail: pej@dyssevej.dk

Fakse

Maria Prytz Reumert
Kredsformand
Bøgenakkevej 3
4690 Haslev
Tlf Mobil: 22 93 64 67
E-mail: m_reumert@yahoo.dk

Fakse

Mette Lynggaard Kristensen
Kredsformand
Nymøllevej 3
4690 Haslev
Tlf Mobil: 20 88 87 81
E-mail: m_kris1983@hotmail.com

Guldborgsund

Maria Holm Kragh
Kredsformand
Tlf Mobil: 26 78 72 26
E-mail: holmkragh@me.com
Louise Funch Olsen 

Guldborgsund

Joan Claire Svendsen
Kredsformand
Idalundvej 46
4990 Sakskøbing
Tlf Mobil: 23 26 20 09
E-mail: knudsvendsen@tdcadsl.dk

Guldborgsund

Jane K. Hermansen
Konst. kredsformand
Marrebæk Skovvej 6
4873 Væggerløse
Tlf Hjemme: 54 17 40 01
Tlf Mobil: 20 90 37 52
E-mail: jkhe@regionsjaelland.dk

Lolland

Bjarne Bundgaard
Kredsformand
Søparken 20
4930 Maribo
Tlf Hjemme: 54 78 24 98
Tlf Mobil: 20 93 60 03
E-mail: bjarnebundgaard@mail.dk

Lolland

Henning Hansen
Områdeformand
Birkevænget 72
4900 Nakskov
Tlf Hjemme: 54 92 63 53
E-mail: henning.bente@youmail.dk

Lolland

Peter Yttesen
Konst. Kredsformand
Tlf Mobil: 24 65 12 39
E-mail: peteryttesen@hotmail.com

Lolland

Dorthe Christensen
Kredsformand
Duevej 17 Vejleby
4970 Rødby
Tlf Mobil: 21 45 74 26
E-mail: dorthekaerbo@yahoo.dk

Lolland

Anders Stav Hansen
Konst. kredsformand
Skovlyvej 2
4920 Søllested
Tlf Mobil: 28 18 59 07
E-mail: ash@maribo-gym.dk
Kai Knudsen 

Næstved

Bo Jan Koldorf
Kredsformand
Spragelsevej 7
4160 Herlufmagle
Tlf Mobil: 20 10 93 52
E-mail: bok@kp-logistik.com

Vordingborg

Gitte Adler
Kredsformand
Sundvej 13
4760 Vordingborg
Tlf Mobil: 61 33 92 36
E-mail: gitteadler@outlook.com

Vordingborg

Karna Åse Pedersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 22 28 46 93
E-mail: ka0946@live.dk

Vordingborg

Susanne Christensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 60 49 83 27

Vordingborg

Ghita Malm
Kredsformand
Tlf Mobil: 60 66 61 13
E-mail: bbc@hotmail.dk

Assens

Helene Pilekær Jensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 94 31 09

Assens

Jørgen Lund Hansen
Kredsformand
Præstevænget 13
5610 Assens
Tlf Mobil: 61 85 39 70

Fåborg-Midtfyn

Morten Neye Andersen
Kredsformand
Sødingevej 45 Sødinge
5750 Ringe
Tlf Mobil: 40 28 28 23
E-mail: neye.andersen@gmail.com

Fåborg-Midtfyn

John Thiel Madsen
Kredsformand
Arreskovvej 25
5600 Faaborg
Tlf Mobil: 29 31 35 50
E-mail: fynshundecenter@outlook.dk

Fåborg-Midtfyn

Sine Frydenlund Andersen
Konst. kredsformand
Rudmevej 132 A
5750 Ringe
Tlf Mobil: 22 27 83 65
E-mail: sinefrydenlund@hotmail.com

Fåborg-Midtfyn

Lene Møller
Konst. kredsformand
Vandværksvej 5 Nr. Søby
5792 Årslev
Tlf Mobil: 41 41 03 04
E-mail: lenedahlmoeller@gmail.com

Langeland

Leif Ottosen
Kredsformand
Broløkken 9
5900 Rudkøbing
Tlf Hjemme: 62 51 36 02
Tlf Mobil: 27 21 61 68
E-mail: leifottosen@gmail.com

Middelfart

Erik Ladefoged
Kredsformand
Rue Hed 23
5462 Morud
Tlf Hjemme: 65 96 45 83
E-mail: ruedalgaard@hotmail.com

Middelfart

Olav Wulff
Kredsformand
Møllevej 5
5591 Gelsted
Tlf Mobil: 23 83 30 50
E-mail: o.wulff@yahoo.dk

Nordfyn

Erik Ladefoged
Kredsformand
Rue Hed 23
5462 Morud
Tlf Hjemme: 65 96 45 83
E-mail: ruedalgaard@hotmail.com

Nyborg

Nils Bursøe
Områdeformand
Karensvej 7
5800 Nyborg
Tlf Hjemme: 65 31 45 90
Tlf Mobil: 40 40 30 28
E-mail: bursoee6@mail.tele.dk

Nyborg

Palle Bøgelund Petterson
Kredsformand
Kogsbøllevej 10
5800 Nyborg
Tlf Mobil: 50 52 90 75
E-mail: palle-petterson@hotmail.com

Odense

Erik Ladefoged
Kredsformand
Rue Hed 23
5462 Morud
Tlf Hjemme: 65 96 45 83
E-mail: ruedalgaard@hotmail.com

Odense

Ib Rigelsø
Kredsformand
Klaus Berntsens Vej 158
5260 Odense S

Svendborg

Birgit Knudsen
Kredsformand
Lakkendrupvej 48
5892 Gudbjerg Sydfyn

Ærø

Ebbe Steen Olsen
Kredsformand
Skelhave 2
5985 Søby Ærø
Tlf Hjemme: 62 58 13 49
Tlf Mobil: 61 11 47 75
E-mail: olsenebbe@gmail.com

Fredericia

Joan van der Wehle-Jensen
Kredsformand
E-mail: joan@haarbolden.dk

Fredericia

Nelli Just Bukh
Konst. kredsformand
E-mail: nellibukh@gmail.com

Fredericia

Dennis Falle Brandt
Konst. kredsformand
E-mail: dennisbrandt1990@yahoo.com

Hedensted

Jens Koed
Kredsformand
E-mail: jenskoedpedersen@hotmail.com

Horsens

Leila Andersen
Områdeformand
Bakkevænget 42 Tvingstrup
8700 Horsens
Tlf Mobil: 25 32 74 85
E-mail: leilaandersen25@gmail.com

Horsens

Lena Andersen c/o Leila Andersen
Kredsformand

Horsens

Helle Smidt Bill
Kredsformand
E-mail: hellebill@ofir.dk

Kolding

Iver Krogh
Kredsformand

Kolding

Stephanie Gorell
Konst. kredsformand
E-mail: Gorell89@hotmail.com

Kolding

Anja Christensen
Konst. kredsformand
E-mail: anja_rico@msn.com

Kolding

Shannon Donby
Konst. kredsformand
E-mail: shannondonby@gmail.com

Kolding

René Loll Rasmussen
Konst. kredsformand
E-mail: renedjrene@live.dk

Vejle

Leif Arnholtz
Kredsformand
E-mail: arnholtzmail@tunet.dk

Vejle

Helle Pouls
Konst. kredsformand
E-mail: hellepouls@gmail.com

Vejle

Gitte Brinch
Kredsformand
E-mail: gitteb_99@hotmail.com

Vejle

Mia Kristina Sørensen
Kredsformand
E-mail: lmsorensen22@gmail.com

Vejle

Tanja Sparvath Pedersen
Kredsformand
E-mail: tanja@dk-sparvath.dk

Vejle

Tinna Kristensen
Konst. kredsformand
E-mail: cooke.kristensen@gmail.com

Vejle

Anette Tidemand
Konst. kredsformand
E-mail: anette.tidemand@altiboxmail.dk

Århus-Odder-Samsø

Christina Roersen
Kredsformand
E-mail: croersen@hotmail.com

 

Tønder

Hans Jørn Frisk
Områdeformand
Mandbjergvej 1
6520 Toftlund
Tlf Hjemme: 74 83 52 22
Tlf Mobil: 20 11 59 22
E-mail: mandbjerghus@mail.dk

Tønder

Jytte Ruwald
Kredsformand
Tlf Hjemme: 74 71 61 72
Tlf Mobil: 21 97 11 01
E-mail: jytte@ruwald.com

Tønder

Lotte Frisk
Kredsformand
Mandbjergvej 1
6520 Toftlund
Tlf Mobil: 24 95 68 08
E-mail: lottefrisk67@gmail.com

Aabenraa

Christina Jensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 40 94 50 41
E-mail: christinaschaadt@gmail.com

Haderslev

Hanne Bosack
Kredsformand
Tlf Mobil: 21 27 47 23
E-mail: hannebosack@gmail.com

Sønderborg

Line F Friis
Konst. Kredsformand
6310 Broager
Tlf. 29 67 10 92
E-mail: line_friis@jubii.dk

Sønderborg

Anna Karina Als
Konst. Kredsformand
6470 Sydals
Tlf. 41 40 07 53
E-mail: karina.als66@gmail.com

Sønderborg

Nina Hornhaver Eilenberger
Konst. Kredsformand
6470 Sydals
Tlf. 22 31 19 67
E-mail: nina.e@live.dk

Billund-Grindsted

Vibeke Volmers
Kredsformand
Nygårdsvej 9 Urup
7200 Grindsted
Tlf Hjemme: 75 33 03 15
Tlf Mobil: 40 40 68 11
E-mail: mam@volmers.dk

Blaabjerg-Ølgod

Ejler Tang
Kredsformand
Lunddalsvej 31
6800 Varde
Tlf Hjemme: 75 22 44 37
Tlf Mobil: 40 36 44 37
E-mail: retang@godmail.dk

Esbjerg V

Karin Quist König
Kredsformand
Skovgårdsvej 2
6760 Ribe
Tlf Mobil: 20 11 52 38
E-mail: karinqk@hotmail.com

Esbjerg V

Helena Nygården
Kredsformand
Færøvej 3
6700 Esbjerg
Tlf Mobil: 42 32 79 24
E-mail: hnygaarden@hotmail.com

Esbjerg V

Kari Andersen
Kredsformand
Gummesmarkvej 26
6740 Bramming
Tlf Mobil: 24 22 81 44
E-mail: rim-faxe@jubii.dk

Esbjerg V - Bramming

Mogens Aagaard
Kredsformand
Håndværkervænget 4
6740 Bramming
Tlf Hjemme: 75 17 30 87
E-mail: brammingdyreklinik@vetnet.dk

 Esbjerg Ø

Kate Jensen
Kredsformand
Buntmagervej 35
6710 Esbjerg V
Tlf Hjemme: 75 15 05 01
Tlf Mobil: 25 37 41 24
E-mail: etak.kate@jubii.dk

Varde-Fanø-Helle

Jørn Neerup Rørvang
Områdeformand/vicepræsident
Mølledammen 17
6800 Varde
Tlf Hjemme: 75 21 12 65
Tlf Mobil: 21 28 20 05
E-mail: jnrvarde@mail.dk

Vejen

Lone Knudsen
Kredsformand
Jernbanegade 10
6650 Brørup
Tlf Mobil: 29 26 15 73
Tlf Arbejde: 70 20 21 41
E-mail: lk@univet.dk

Vejen

Linda Damsgaard
Kredsformand
Tlf Mobil: 24 44 18 69
E-mail: ldkd@tdcadsl.dk

Vejen

John Callesen
Kredsformand
Mølledammen 19
6800 Varde
Tlf Mobil: 61 70 70 87
E-mail: john@callesen.org

Herning

Jørgen Jensen
Kredsformand
Sønderengen 1
6973 Ørnhøj
Tlf Hjemme: 97 38 61 22
Tlf Mobil: 21 44 02 39
E-mail: jorjense@mail.dk

Herning

Inge-Lise Kesby
Kredsformand
Hørmarken 18 Hammerum
7400 Herning
Tlf Mobil: 23 32 68 79
E-mail: i.kesby@webspeed.dk

Herning

Lisbeth Agerbo
Konst. kredsformand
Hvæslundvej 19
7400 Herning
Tlf Hjemme: 51 50 09 20
Tlf Mobil: 51 50 09 20
E-mail: lisbethagerbo@gmail.com

Holstebro

Camilla Vejlby
Kredsformand
Vester Trabjergvej 13
7500 Holstebro
Tlf Mobil: 28 12 33 01
E-mail: camillavejlby86@gmail.com

Holstebro

Linda L. Jensen
Kredsformand
E-mail: lijen79@gmail.com

Holstebro

Marie-Louise Sæther
Kredsformand
Bachsvej 74
7500 Holstebro
Tlf Mobil: 31 18 00 27
E-mail: marielouise.sather@gmail.com

Ikast-Brande

Inge-Lise Kesby
Kredsformand
Hørmarken 18 Hammerum
7400 Herning
Tlf Mobil: 23 32 68 79
E-mail: i.kesby@webspeed.dk

Ringkøbing

Harry Metzmann
Kredsformand
Skolegade 4
6940 Lem St
Tlf Hjemme: 97 32 19 55
Tlf Mobil: 30 64 19 55
E-mail: metzmann@hotmail.com

Ringkøbing

Inger Kaae
Kredsformand
Jasminvej 2 Rindum
6950 Ringkøbing
Tlf Hjemme: 97 32 43 99
Tlf Mobil: 40 19 31 61
E-mail: inkaae@hotmail.com

Ringkøbing

Karina Hansen
Kredsformand
Dybdalvej 6
6920 Videbæk
Tlf Mobil: 21 33 38 16
E-mail: karina_hansen2009@hotmail.com

Struer

Malene Pedersen
Kredsformand
Ballesigvej 7
7660 Bækmarksbro
Tlf Mobil: 28 55 48 94
E-mail: malle_pedersen14@hotmail.com

Morsø

Marina Silvia Andersen
Kredsformand
Hybenhøjen 3 Sejerslev
7900 Nykøbing M
Tlf Mobil: 21 43 40 02
E-mail: marina.silvia.andersen@gmail.com

Skive

Erik Andersen
Kredsformand
Hedevænget 71
8800 Viborg
Tlf Hjemme: 96 76 30 60
Tlf Mobil: 24 25 31 61
E-mail: hjaltekire@hotmail.com

Skive

Anne Sieg
Kredsformand
Priess Vej 19 Glyngøre
7870 Roslev
Tlf Mobil: 21 29 00 12
E-mail: anne@sieg.dk

Skive

Lone I. Pedersen
Kredsformand
Bymosevej 12
7840 Højslev
Tlf Mobil: 24 85 87 78
E-mail: l_istrup@yahoo.dk

Thisted

Anne Marie Pilegaard
Områdeformand
Bybakken 45 Ræhr
7730 Hanstholm
Tlf Hjemme: 97 97 77 44
Tlf Mobil: 23 28 77 44

Thisted

Helle Haue Mølnitz
Kredsformand
Ashøjvej 15
7760 Hurup Thy
Tlf Mobil: 61 63 03 99
E-mail: hmolnitz@gmail.com

Viborg

John Møller Pedersen
Kredsformand
Blodbøgen 19
8620 Kjellerup
Tlf Mobil: 40 81 92 22
E-mail: ricco@fiberpost.dk

Viborg

Connie Von Moos
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 78 12 86
E-mail: connievonmoos@gmail.com 

Viborg

Christina Nørgaard Vinding
Kredsformand
Tlf Mobil: 28 57 53 95
E-mail: krummelure@gmail.com

Viborg

Maria Glud Nielsen
Kredsformand
Møllevænget 25 B
8881 Thorsø
Tlf Mobil: 28 55 58 73
E-mail: maal@fiberpost.dk

Viborg

Lene Dige Nielsen
Kredsformand
Ugelrisvej 42
9632 Møldrup
Tlf Hjemme: 86 66 27 37
Tlf Mobil: 27 24 85 27
E-mail: lene@markdige.dk

Viborg

Poul Straarup
Konst. kredsformand
Forten 22
8860 Ulstrup
Tlf Mobil: 23 24 14 07
E-mail: p-straarup@hotmail.com

Viborg

Diana Bjørndal
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 51 82 88 55
E-mail: dianabjorndal@gmail.com

Viborg

Julie Moth Frederiksen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 28 34 30 83
E-mail: Julie_moth@hotmail.com

Norddjurs-Syddjurs

Niels Chr. Jørgensen
Konst. Kredsformand
Holmensvej 18
8400 Ebeltoft
Tlf Hjemme: 86 36 72 18
Tlf Mobil: 20 97 72 18
E-mail: niels-hanne@c.dk

Norddjurs-Syddjurs

Linda Klindrup
Konst. kredsformand
Agersvinget 9 Tved
8420 Knebel
Tlf Mobil: 40 98 62 69
E-mail: Linda.klindrup@gmail.com

Randers-Favrskov

Mette Tvede Andersen
Områdeformand
Vestergade 37 Asferg
8990 Fårup
Tlf Mobil: 21 74 53 22
E-mail: mettetvede@live.com

Randers-Favrskov

Kirsten B. S. Christensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 60 14 67 49
E-mail: peak1@sol.dk

Randers-Favrskov

Susanne Kjeldal Jensen
Kredsformand
Sognevej 26
8983 Gjerlev J
Tlf Mobil: 20 13 61 19
E-mail: susannekjeldaljensen@gmail.com

Randers-Favrskov

Lene Hallstrøm Kristensen
Konst. kredsformand
Munkebovej 15
8983 Gjerlev J
Tlf Mobil: 24 84 73 74
E-mail: hallstroem@live.dk

Silkeborg-Skanderborg

Bente Hundebøll Eriksson
Kredsformand
Horsensvej 21C Gl. Rye
8680 Ry
Tlf Hjemme: 21 81 05 98
Tlf Mobil: 21 81 05 98
E-mail: benteheriksson@gmail.com

 Silkeborg-Skanderborg

Kaj V. Møller
Kredsformand
Mossøvej 2 Vrold
8660 Skanderborg
Tlf Hjemme: 86 52 31 44
Tlf Mobil: 29 86 31 44
E-mail: nevemoller@mail.dk

Silkeborg-Skanderborg

Jette Eged Aaby
Kredsformand
Tlf Mobil: 40 81 13 80
E-mail: db.j.aaby@gmail.com

Silkeborg-Skanderborg

Jannie Kristensen
Konst. kredsformand
Parketten 2
8362 Hørning
Tlf Hjemme: 21 96 00 77
Tlf Mobil: 21 96 00 77
E-mail: janniehkristensen@yahoo.dk

Århus-Odder-Samsø

Kristine Maike Ewert Eriksen
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 83 06 15
E-mail: maikee23@hotmail.com

Århus-Odder-Samsø

Torben Jensen
Konst. kredsformand
Vibeengen 7 Studstrup
8541 Skødstrup
Tlf Mobil: 29 71 11 64
E-mail: tjsally13@gmail.com

Brønderslev

Henning Ildal
Kredsformand
Heimdalsvej 15
9800 Hjørring
Tlf Mobil: 30 24 82 65
E-mail: henning@ildal.dk

Frederikshavn & Læsø

Heidi Andersen
Konst. kredsformand
Skræddervej 2 Gærum
9900 Frederikshavn
Tlf Mobil: 27 89 59 40
E-mail: heiditandersen@live.dk

Frederikshavn & Læsø

Gitte Tiberg
Kredsformand
Tlf Mobil: 30 32 54 08
E-mail: gitte.tiberg@gmail.com

Frederikshavn & Læsø

Torben Pihl
Kredsformand
Karetmagervej 37
9300 Sæby
Tlf Mobil: 31 15 42 95
E-mail: torben@pihlmail.dk

Frederikshavn & Læsø

Kurt Isaksen
Områdeformand
Bertelsvej 9
9990 Skagen
Tlf Hjemme: 98 44 37 70
Tlf Mobil: 40 14 47 70
E-mail: kurt.isaksen@skagennet.dk

Hjørring

Svend Sørensen
Kredsformand
Tingvej 35 Horne
9850 Hirtshals
Tlf Mobil: 20 20 99 99
E-mail: ss@inor.dk

Hjørring

Henning Ildal
Kredsformand
Heimdalsvej 15
9800 Hjørring
Tlf Mobil: 30 24 82 65
E-mail: henning@ildal.dk

Jammerbugt

Karen Krogshave
Konst. kredsformand
Hovensvej 130
9440 Aabybro
Tlf Hjemme: 98 24 47 60
Tlf Mobil: 20 71 85 51
E-mail: karenkrogshave@gmail.com

Mariagerfjord

Katrine Keller
Kredsformand
Søndertoften 58
9500 Hobro
Tlf Hjemme: 28 97 92 96
Tlf Mobil: 28 97 92 96
E-mail: katrinebendix@gmail.com

Aalborg

Arne Nielsen
Kredsformand
Havesangervej 14 Grindsted
9310 Vodskov
E-mail: grindsted-vand@grindsted-vand.dk

Aalborg

Steen Eriksen
Kredsformand
Kystvej 6
9280 Storvorde
Tlf Mobil: 22 96 20 66
E-mail: steene@ofir.dk

Aalborg

Sanne Birk Vilsen
Konst. kredsformand
E-mail: sbvilsen@gmail.com

Aalborg

Mia Rosengaard Hansen
Konst. kredsformand
E-mail: mia_rosengaard@hotmail.com
Tlf mobil: 20 22 10 92.

Aalborg

Cathrine Nicla Andersen
Konst. kredsformand
E-mail: nicla.cathrine@gmail.com
Tlf mobil: 50 70 20 57