Din lokale hjælp til dyr i nød

Hvis du har mistanke om dyr, der ikke bliver passet godt nok, eller har du fundet et dyr, der er kommer til skade eller er i nød, kan du ringe til Dyrenes Beskyttelses Vagtcentral på 1812, eller få hjælp af din lokale kredsformand

Et landsdækkende netværk

Dyrenes Beskyttelse har 200 kredsformænd, som arbejder frivilligt for organisationen. De er fordelt over hele landet og kan dermed tage hånd om lokale dyreværnssager. Hvert år rykker kredsformændene ud til mere end 4000 dyreværnssager.

Hver by i hele landet er dækket af kredsformandsordningen og har en frivillig kredsformand tilknyttet, og det er vedkommende tilknyttet din by, du kan kontakte, hvis du har brug for hjælp til dyr i nød.

Find din lokale kredsformand ved at klikke på dit område og derefter din by her:

Liste over område- og kredsformænd

Albertslund

Anja Larsen
Kredsformand
Mobil: 27 30 99 99
E-mail: a_larsen@hotmail.com

Ballerup

Lene Lindholm
Midlertidig områdeformand
Mobil: 26 80 68 87
E-mail: lenchr@dyrenesbeskyttelse.dk

Brøndby

Karina Rasmussen
Konst. kredsformand
Mobil: 53 32 44 36
E-mail: hayena80@hotmail.com

Frederiksberg

Henriette Gammelholm
Konst. kredsformand
Mobil: 22 18 42 60
E-mail: henriettegammelholm@gmail.com

Kristine-Louise Tvermoes
Konst. kredsformand
Mobil: 22 81 33 60
E-mail: kristinelouise@live.dk

Gentofte

Anette Svehag
Konst. kredsformand
Mobil: 25 12 87 74
E-mail: anettesvehag@gmail.com

Gladsaxe

Anette Svehag
Konst. kredsformand
Mobil: 25 12 87 74
E-mail: anettesvehag@gmail.com

Hvidovre

Kristine-Louise Tvermoes
Konst. kredsformand
Mobil: 22 81 33 60
E-mail: kristinelouise@live.dk

Høje-Tåstrup

Nadja Larsen
Kredsformand
Mobil: 26 80 16 72
E-mail: n.larsen@live.dk

Ishøj

Karina Rasmussen
Konst. kredsformand
Mobil: 53 32 44 36
E-mail: hayena80@hotmail.com

København

Henriette Gammelholm
Konst. kredsformand
Mobil: 22 18 42 60
E-mail: henriettegammelholm@gmail.com

Kristine-Louise Tvermoes
Konst. kredsformand
Mobil: 22 81 33 60
E-mail: kristinelouise@live.dk

Lyngby-Taarbæk

Anette Svehag
Konst. kredsformand
Mobil: 25 12 87 74
E-mail: anettesvehag@gmail.com

Rødovre

Kristine-Louise Tvermoes
Konst. kredsformand
Mobil: 22 81 33 60
E-mail: kristinelouise@live.dk

Vallensbæk

Karina Rasmussen
Konst. kredsformand
Mobil: 53 32 44 36
E-mail: hayena80@hotmail.com

Bornholm

Gejr Westy Larsen
Konst. kredsformand
Mobil: 24 91 05 55
E-mail: gejr.westy@gmail.com

Mette Irmelin Munch
Konst. kredsformand
Mobil: 61 70 51 09
E-mail: mette.munch@gmail.com

Martin Elmbek
Konst. kredsformand
Mobil: 29 10 32 21
E-mail: elmbek@outlook.dk
 

Greve-Solrød

Katja Saunte Bagger
Kredsformand
Tlf hjemme: 46 15 16 21
Mobil: 20 22 83 21
E-mail: katjasauntebagger@hotmail.com

Anette Hougaard
Kredsformand
Mobil: 40 76 73 68
E-mail: 0508anette@gmail.com

Amanda Lorentz Iorio
Konst. kredsformand
Mobil: 28 86 29 95
E-mail: amanda_l_iorio@hotmail.com

Mette Øster
Konst. kredsformand
Mobil: 22 60 48 64
E-mail: metteoester68@gmail.com

Køge

Selda Iljazovska
Konst. kredsformand
Mobil: 61465955
E-mail: iljas93@hotmail.com

Heidi Geisshirt
Konst. kredsformand
Mobil: 26 59 84 72
E-mail: h.geisshirt@gmail.com

Lejre

Anita Haupt Holm
Konst. kredsformand
Mobil: 27 97 01 56
E-mail: anitaholm1983@gmail.com

Victoria Bjerre
Konst. kredsformand
Mobil: 61 48 90 09

Roskilde

Tobias Hedegaard Holm
Områdeformand
Mobil: 26 58 13 98
E-mail: tobaholm@gmail.com

Christina Vingaard Sønderby
Kredsformand
E-mail: christinasonderby@hotmail.com

Gitte Westen Breaum
Kredsformand
E-mail: info@kaeledyrskompagniet.dk

Jette Pommer Rasbro
Kredsformand
Mobil: 20 73 20 61
E-mail: jette.pommer@rasbro.dk

Claus Wiingaard
Kredsformand

Stephanie Schiøtt Egeriis
Kredsformand
Mobil: 61 33 67 57
E-mail: homelessdog@live.dk

Camilla Reib
Kredsformand
Mobil: 31 33 10 28
E-mail: camillareib@yahoo.dk

Kim Maigaard
Konst. kredsformand
Mobil: 42 57 14 07
E-mail: kimmaigaard58@gmail.com

Stevns

Tobias Hedegaard Holm
Områdeformand
Mobil: 26 58 13 98
E-mail: tobaholm@gmail.com

Sarah Thisted Hansen
Konst. kredsformand
Mobil: 29 85 86 02
E-mail: sarahmus54@hotmail.dk

Allerød

Bente Houlbjerg Hansen
Kredsformand
E-mail: sos@houlbjerg.com

Egedal

Lene Lindholm Christiansen
Områdeformand
E-mail: lenchr@dyrenesbeskyttelse.dk

Fredensborg

Ebbe Andresen
Kredsformand
E-mail: ebbe.andresen@gmail.com

Frederikssund

Lene Lindholm Christiansen
Områdeformand
E-mail: lenchr@dyrenesbeskyttelse.dk

Furesø

Lene Lindholm Christiansen
Områdeformand
E-mail: lenchr@dyrenesbeskyttelse.dk

Carl Lorberg
Kredsformand
E-mail: carl.lorberg@gmail.com

Anne Marie Holm
Kredsformand
E-mail: amholm2011@gmail.com

Gribskov

John Stubtoft Nielsen
Kredsformand
E-mail: dbstubtoft@gmail.com

Halsnæs

Merete Rask Egholm
Kredsformand
E-mail: merete.rask.egholm@gmail.com

Helsingør

Anders Bloch Jørgensen
Kredsformand
E-mail: andersblochj@gmail.com

Hillerød

John Stubtoft Nielsen
Kredsformand
E-mail: dbstubtoft@gmail.com

Hørsholm

Lone Clan
Kredsformand
E-mail: lone.clan@mail.dk

Rudersdal

Lene Lindholm Christiansen
Områdeformand
E-mail: lenchr@dyrenesbeskyttelse.dk

Lone Clan
Kredsformand
E-mail: lone.clan@mail.dk

Louise Marie Jønsson
Kredsformand
E-mail: louisemjoensson@gmail.com
 

Holbæk

Arne Stevns Sørensen
Områdeformand
Tlf hjemme: 59 26 88 76
Mobil: 40 26 88 76
E-mail: arnsoe@dyrenesbeskyttelse.dk

Anita Clausen
Kredsformand
Mobil: 51 35 24 13
E-mail: anitaclausen_9@hotmail.com

Birgitte Blach
Kredsformand
Mobil: 28 35 05 86
E-mail: birgitte.blach@gmail.com

Jonas Rundstrøm Klausen
Kredsformand
Mobil: 42 34 05 32
E-mail: jonas.klausen@icloud.com

Kalundborg

Arne Stevns Sørensen
Områdeformand
Tlf hjemme: 59 26 88 76
Mobil: 40 26 88 76
E-mail: arnsoe@dyrenesbeskyttelse.dk

Dennis Dinesen
Kredsformand
Tlf hjemme: 59 50 30 56
Mobil: 21 76 13 56
E-mail: dk-dinesen@mail.tele.dk

Tina Andersen
Kredsformand
Mobil: 28 90 95 12
E-mail: tina1941@live.dk

John Egemar Andersen
Kredsformand
Mobil: 42 64 66 11
E-mail: johnea@post9.tele.dk

Manja Falver Rasmussen
Kredsformand
Mobil: 20 96 55 65
E-mail: manjafalver@me.com

Odsherred

Irene Ohrberg
Kredsformand
Mobil: 24 84 85 44
E-mail: ireneohrberg@hotmail.com

Anne Dorthe Olsen
Kredsformand
Mobil: 28 51 33 12
E-mail: annedortheo@yahoo.dk

Johnny Jensen
Kredsformand
Mobil: 31 19 74 55
E-mail: johnnybirthejensen@gmail.com

Ringsted

Ann Dupont
Kredsformand
Mobil: 40 56 94 34
E-mail: ann@smithers.dk

Pernille Patterson
Kredsformand
Mobil: 42 22 42 46
E-mail: pernille.patterson@gmail.com

Slagelse

Amanda Wolff Anthony
Kredsformand
Mobil: 50 52 11 00
E-mail: awolffa@live.dk

Henriette Søgaard
Konst. kredsformand
Mobil: 40 86 86 06
E-mail: dbkorsoer@gmail.com

Katrine Sofie Just
Kredsformand
Mobil: 21 96 13 11
E-mail: katrinesofiejust@hotmail.com

Sorø

Winnie Larsen
Kredsformand
Mobil: 50 92 54 14
E-mail: winnie@kongemosen.dk

Jeanette Kastrup
Kredsformand
Mobil: 51 77 76 71
E-mail: jeanette-kastrup@hotmail.com

Fakse

Poul-Erik Jørgensen
Områdeformand
Mobil: 40 59 06 00
E-mail: poujoe@dyrenesbeskyttelse.dk

Maria Prytz Reumert
Kredsformand
Mobil: 22 93 64 67
E-mail: m_reumert@yahoo.dk

Mette Lynggaard Kristensen
Kredsformand
Mobil: 20 88 87 81
E-mail: m_kris1983@hotmail.com

Tanja Hegner
Kredsformand
Mobil: 81 71 41 27
E-mail: hegnert@gmail.com

Jan Rådbjerg
Kredsformand
Mobil: 22 83 14 76
E-mail: maskintransport@mail.dk

Guldborgsund

Joan Claire Svendsen
Kredsformand
Mobil: 23 26 20 09
E-mail: knudsvendsen@tdcadsl.dk

Jane K. Hermansen
Kredsformand
Tlf hjemme: 54 17 40 01
Mobil: 20 90 37 52
E-mail: jkhe@regionsjaelland.dk

Louise Funch Olsen
Konst. kredsformand
Mobil: 60 14 41 90
E-mail: funch_82@hotmail.com

Per Thomsen
Kredsformand
Mobil: 30 13 89 49
E-mail: hanniogper@me.com  

Sandra Holm Hansen
Kredsformand
Mobil:
28 72 98 38
E-mail: sandraholmhansen@gmail.com

Lolland

Dorthe Christensen
Kredsformand
Mobil: 21 45 74 26
E-mail: dorthekaerbo@yahoo.dk

Kenni Hein Deleuran
Kredsformand
Mobil: 42 34 29 72
E-mail: khdeleuran@gmail.com

Lenette Hansen
Kredsformand
E-mail: vestervej95@hotmail.com

Mette Strack Christiansen
Konst. kredsformand
Mobil: 29 92 00 28
E-mail: mettestrack@gmail.com

Næstved

Bo Jan Koldorf
Kredsformand
Mobil: 20 97 21 07
E-mail: bkoldorf@gmail.com

Vordingborg

Gitte Adler
Kredsformand
Mobil: 61 33 92 36
E-mail: gitteadler@outlook.com

Karna Åse Pedersen
Kredsformand
Mobil: 22 28 46 93
E-mail: ka0946@live.dk

Susanne Christensen
Kredsformand
Mobil: 60 49 83 27

Finn Sekula
Kredsformand
Mobil: 60 48 29 05
E-mail: finn.sekula@youmail.dk

Ghita Malm
Kredsformand
Mobil: 60 66 61 13
E-mail: bbc@hotmail.dk

Assens

Lene Hvitfeldt
Kredsformand

Fåborg-Midtfyn

Morten Neye Andersen
Kredsformand

Annelena Nyvang
Konst. kredsformand

Langeland

Leif Ottosen
Kredsformand

Middelfart

Erik Ladefoged
Kredsformand

Olav Wulff
Områdeformand
Mobil: 23 83 30 50
E-mail: olawul@dyrenesbeskyttelse.dk

Nordfyn

Erik Ladefoged
Kredsformand

Kate Ann Levorsen
Kredsformand

Nyborg

Ronni Hedelund Rasmussen
Konst. kredsformand

Odense

Erik Ladefoged
Kredsformand

Ib Rigelsø
Kredsformand

Lene Paulsen
Kredsformand

Annika Nørgaard Bargsteen
Konst. kredsformand

Svendborg

Olav Wulff
Områdeformand
Mobil: 23 83 30 50
E-mail: olawul@dyrenesbeskyttelse.dk

Ærø

Ebbe Steen Olsen
Kredsformand

Fredericia

Dennis Falle Brandt
Kredsformand
E-mail: dennisbrandt1990@yahoo.com

Luna Brandt
Kredsformand
E-mail: luna.blind@gmail.com

Anja Christensen
Kredsformand
E-mail: anja_rico@msn.com

Christina Wacherhagen Husted
Kredsformand
E-mail: christina_wackerhagen@hotmail.com

Jonas Nørskov Jensen
Konst. kredsformand
E-mail: danmarksgade@hotmail.dk

Hedensted

Jens Koed
Kredsformand
E-mail: jenskoedpedersen@hotmail.com

Leila Andersen
Områdeformand
Mobil: 25 32 74 85
E-mail: leiand@dyrenesbeskyttelse.dk

Eva Gry Duve
Kredsformand
E-mail: gryduve@live.dk

Camilla Storgaard
Kredsformand
E-mail: storgaardc@gmail.com

Louise Falk
Konst. kredsformand
E-mail: lulu.falk@godmail.dk

Horsens

Helle Smidt Bill
Kredsformand
E-mail: hellebill@ofir.dk

Daniel Møller Andersen
Kredsformand
E-mail: db@danielma.dk

Kolding

Leila Andersen
Områdeformand
E-mail: leiand@dyrenesbeskyttelse.dk

Iver Krogh
Kredsformand

Jette Møller Larsen
Kredsformand
E-mail: jettelar@live.dk

Caroline Aagaard Lorentsen
Konst. kredsformand
E-mail: carolineaagaard1989@gmail.com

Sascha-Sidsel Brøndum-Hansen
Konst. kredsformand
E-mail: tazpigen06@gmail.com

Jan Bondebjerg
Konst. kredsformand
E-mail: jbondebjerg@hotmail.com

Vejle

Leif Arnholtz
Kredsformand
E-mail: arnholtzmail@tunet.dk

Helle Pouls
Kredsformand
E-mail: hellepouls@gmail.com

Mia Kristina Sørensen
Kredsformand
E-mail: lmsorensen22@gmail.com

Tinna Kristensen
Kredsformand
E-mail: cooke.kristensen@gmail.com

Anette Tidemand
Kredsformand
E-mail: anette.tidemand@altiboxmail.dk

Thomas Andersen
Kredsformand
E-mail: grejs6b@gmail.com

Solvej Sommer
Kredsformand
E-mail: sommersolvej@gmail.com

Haderslev

Hans Jørn Frisk
Områdeformand
Tlf hjemme: 74 83 52 22
Mobil: 20 11 59 22
E-mail: mandbjerghus@mail.dk

Tønder

Hans Jørn Frisk
Områdeformand
Tlf hjemme: 74 83 52 22
Mobil: 20 11 59 22
E-mail: mandbjerghus@mail.dk

Jytte Ruwald
Kredsformand
Tlf hjemme: 74 71 61 72
Mobil: 21 97 11 01
E-mail: jytte@ruwald.com

Sønderborg

Preben Schou
Konst. kredsformand
Mobil: 60 18 85 59
E-mail: p-schou@hotmail.dk

Aabenraa

Lotte Frisk
Kredsformand
Mobil: 24 95 68 08
E-mail: lottefrisk67@gmail.com

Billund-Grindsted

Vibeke Volmers
Kredsformand
Tlf hjemme: 75 33 03 15
Mobil: 40 40 68 11
E-mail: mam@volmers.dk

Jan Olesen
Konst. kredsformand
Mobil: 23 27 96 84
E-mail: jan.olesen1812@gmail.com

Blaabjerg-Ølgod

Ejler Tang
Kredsformand
Tlf hjemme: 75 22 44 37
Mobil: 40 36 44 37
E-mail: retang@godmail.dk

Esbjerg V

Karin Quist König
Kredsformand
Mobil: 20 11 52 38
E-mail: karinqk@hotmail.com

Karen Margrethe Stenger
Kredsformand
Mobil: 41 41 66 77
E-mail: stengerkaren@gmail.com

Esbjerg V - Bramming

Mogens Aagaard
Kredsformand
Tlf hjemme: 75 17 30 87
E-mail: brammingdyreklinik@vetnet.dk

Finn Schweitz Christensen
Kredsformand
Mobil: 23 35 16 32
E-mail: finn.schweitz@gmail.com

Lenette Kamp Holm
Kredsformand
Mobil: 30 20 87 80
E-mail: lenettekamp@hotmail.com 

Esbjerg Ø

Jørn Neerup Rørvang
Områdeformand
Tlf hjemme: 75 21 12 65
Mobil: 21 28 20 05
E-mail: joeroe@dyrenesbeskyttelse.dk

Emil Thygesen
Kredsformand
Mobil: 91 15 14 41
E-mail: efkt@hotmail.dk

Varde-Fanø-Helle

Jørn Neerup Rørvang
Områdeformand
Tlf hjemme: 75 21 12 65
Mobil: 21 28 20 05
E-mail: joeroe@dyrenesbeskyttelse.dk

Vejen

Linda Damsgaard
Kredsformand
Mobil: 24 44 18 69
E-mail: ldkd@tdcadsl.dk

John Callesen
Kredsformand
Mobil: 61 70 70 87
E-mail: john@callesen.org

Iben Christensen
Kredsformand
Mobil: 50527163
E-mail: ibenc@stofanet.dk

Ally Madsen
Kredsformand
Mobil: 24 82 13 33
E-mail: kurtogally@gmail.com

Herning

Jørgen Jensen
Kredsformand
Mobil: 21 44 02 39
E-mail: jorjense@mail.dk

Holstebro

Kirsten Ditlev Schøtt
Kredsformand
Mobil: 30 12 15 15
E-mail: ditlev112@gmail.com

Linda L. Jensen
Kredsformand
E-mail: lijen79@gmail.com

Marie-Louise Sæther
Kredsformand
Mobil: 31 18 00 27
E-mail: marielouise.sather@gmail.com

Stine Rødjajn
Kredsformand
Mobil: 24 67 43 92
E-mail: stine_roedjajn@hotmail.com

Ikast-Brande

Ebbe Milter Jensen
Områdeformand
Mobil: 29 61 84 57
E-mail: ebbjen@dyrenesbeskyttelse.dk

Ringkøbing

Ebbe Milter Jensen
Områdeformand
Mobil: 29 61 84 57
E-mail: ebbjen@dyrenesbeskyttelse.dk

Harry Metzmann
Kredsformand
Tlf hjemme: 97 32 19 55
Mobil: 30 64 19 55
E-mail: metzmann@hotmail.com

Karina Hansen
Kredsformand
Mobil: 21 33 38 16
E-mail: karina_hansen2009@hotmail.com

Anni Lillian Nielsen
Kredsformand
Mobil: 26 20 07 30
E-mail:
majaogprins@outlook.dk

Struer

Malene Pedersen
Kredsformand
Mobil: 28 55 48 94
E-mail: malle_pedersen14@hotmail.com

Holstebro

Camilla Vejlby
Kredsformand
Mobil: 28 12 33 01
E-mail: camillavejlby86@gmail.com

Morsø

Marina Silvia Andersen
Kredsformand
Mobil: 21 43 40 02
E-mail: marina.silvia.andersen@gmail.com

Skive

Erik Andersen
Kredsformand
Tlf hjemme: 96 76 30 60
Mobil: 24 25 31 61
E-mail: hjaltekire@hotmail.com

Stine Høpfner
Kredsformand
Mobil: 28 91 92 67
E-mail: stineh91@godmail.dk

Andrea Heidemann Pedersen
Kredsformand
Mobil: 29 84 24 68
E-mail: andreahpp99@gmail.com

Thisted

Anne Marie Pilegaard
Områdeformand/vicepræsident
Mobil: 23 28 77 44
E-mail: annpil@dyrenesbeskyttelse.dk

Helena Sjöstrand
Kredsformand
Mobil: 28 12 11 39
E-mail: ragdollen@gmail.com

Inger Lis Bøjer
Kredsformand
Mobil: 29 46 03 99
E-mail: fam.boejer@youmail.dk

Marianne Morsing Larsen
Konst. kredsformand
Mobil: 61 68 50 73
E-mail: mariannemorsinglarsen@gmail.com

Tanja Langgaard Madsen
Konst. kredsformand
Mobil: 24 83 33 10
E-mail: tulle719@hotmail.com

Viborg

Christina Nørgaard Vinding
Kredsformand
Mobil: 28 57 53 95
E-mail: krummelure@gmail.com

Connie Von Moos
Kredsformand
Mobil: 20 78 12 86
E-mail: connievonmoos@gmail.com 

Diana Bjørndal
Kredsformand
Mobil: 51 82 88 55
E-mail: dianabjorndal@gmail.com

John Møller Pedersen
Kredsformand
Mobil: 40 81 92 22
E-mail: ricco@fiberpost.dk

Lene Dige Nielsen
Kredsformand
Tlf hjemme: 86 66 27 37
Mobil: 27 24 85 27
E-mail: lene@markdige.dk

Maria Glud Nielsen
Kredsformand
Mobil: 28 55 58 73
E-mail: maal@fiberpost.dk

Poul Straarup
Kredsformand
Mobil: 23 24 14 07
E-mail: p-straarup@hotmail.com

Norddjurs-Syddjurs

Linda Klindrup
Kredsformand
Mobil: 40 98 62 69
E-mail: Linda.klindrup@gmail.com

Anette Brenneche Kjeldsen
Kredsformand
Mobil: 50 70 06 58
E-mail: anettekj@live.dk

Anne Grete Gam Dylmer
Kredsformand
Mobil: 20 21 46 18
E-mail: annegrete.dylmer@gmail.com

Katrine Sofie Just
Konst. kredsformand
Mobil: 21 96 13 11
E-mail: katrinesofiejust@hotmail.com

Lisbeth Mikkelsen
Kredsformand
Mobil: 24 76 75 63
E-mail: lisbeth.thrane@gmail.com

Randers-Favrskov

Kirsten B. S. Christensen
Kredsformand
Mobil: 60 14 67 49
E-mail: peak1@sol.dk

Susanne Kjeldal Jensen
Områdeformand
Mobil: 20 13 61 19
E-mail: susjen@dyrenesbeskyttelse.dk

Annette Blichfeld
Kredsformand
Mobil: 40 81 37 86
E-mail: annette.blichfeld@post.tele.dk

Christina Qvottrup Rafn
Kredsformand
Mobil: 50 70 31 16
E-mail: christinaqvottrup@gmail.com

Berit Holgersen
Kredsformand
Mobil: 20 74 50 05
E-mail: holgersenberit@gmail.com

Silkeborg-Skanderborg

Bente Hundebøll Eriksson
Kredsformand
Tlf hjemme: 21 81 05 98
Mobil: 21 81 05 98
E-mail: benteheriksson@gmail.com

Kaj V. Møller
Kredsformand
Tlf hjemme: 86 52 31 44
Mobil: 29 86 31 44
E-mail: nevemoller@mail.dk

Jannie Kristensen
Kredsformand
Tlf hjemme: 21 96 00 77
Mobil: 21 96 00 77
E-mail: janniehkristensen@yahoo.dk

Inge Salvagni
Kredsformand
Mobil: 30 36 32 06
E-mail: inge.12@live.dk

Århus-Odder-Samsø

Torben Jensen
Kredsformand
Mobil: 29 71 11 64
E-mail: tjsally13@gmail.com

Pia Lund Madsen
Kredsformand
Mobil: 53 60 99 99
E-mail: pialundmadsen@gmail.com

Anniqa Helena Adamsen
Kredsformand
Mobil: 23 95 23 10
E-mail: anniqahelena@gmail.com

Kristine Maike Ewert Eriksen
Kredsformand
Mobil: 20 83 06 15
E-mail: maikee23@hotmail.com

Michelle Braganza
Kredsformand
Mobil: 20 95 11 19
E-mail: michelle-braganza@hotmail.com

Sarah Reenberg
Kredsformand
Mobil: 50 70 20 54
E-mail: sarahreenberg@hotmail.com

Aalborg

Poul E. Jensen
Kredsformand
Mobil: 27 21 93 89
E-mail: pj@stevnmail.dk

Steen Eriksen
Kredsformand
Mobil: 22 96 20 66
E-mail: steene@godmail.dk 

Hans-Jørgen Kristiansen
Kredsformand
Mobil: 29 89 94 01
E-mail: hjek@stofanet.dk

Brønderslev

Henning Ildal
Kredsformand
Mobil: 30 24 82 65
E-mail: henning@ildal.dk

Lotte Jæger
Kredsformand
Mobil: 61 71 42 76
E-mail: enodden@tdcadsl.dk

Malene Fanøe Skriver
Kredsformand
Mobil: 24 62 66 26
E-mail: familienskriver@gmail.com

Frederikshavn & Læsø

Torben Pihl
Områdeformand
Mobil: 31 15 42 95
E-mail: torpih@dyrenesbeskyttelse.dk 

Gitte Tiberg
Kredsformand
Mobil: 30 32 54 08
E-mail: gitte.tiberg@gmail.com

Ivan Bengtsen
Kredsformand
Mobil: 30 53 99 17
E-mail: ivanbengtsen@gmail.com

Pernille Friis
Kredsformand
Mobil: 25 75 26 12
E-mail: gnyllens@gmail.com

Lars Vad
Kredsformand
Mobil: 30 31 47 86
E-mail: teamvad.dk@gmail.com

Hjørring

Svend Sørensen
Kredsformand
Mobil: 20 20 99 99
E-mail: ss@inor.dk

Henning Ildal
Kredsformand
Mobil: 30 24 82 65
E-mail: henning@ildal.dk

Jammerbugt

Torben Pihl
Områdeformand
Mobil: 31 15 42 95
E-mail: torpih@dyrenesbeskyttelse.dk 

Mariagerfjord

Helge Haugaard
Kredsformand
Mobil: 40 11 01 70
E-mail: hlhaugaard@gmail.com

Pia Vivian Hvilshøj
Kredsformand
Mobil: 40 81 15 73
E-mail: kreativehimmel@gmail.com

Kenneth Tobiassen
Kredsformand
Mobil: 20 73 94 84
E-mail: ktobiassen115@gmail.com