Din lokale hjælp til dyr i nød

Hvis du har mistanke om dyr, der ikke bliver passet godt nok, eller har du fundet et dyr, der er kommer til skade eller er i nød, kan du ringe til Dyrenes Vagtcentral på 1812, eller få hjælp af din lokale kredsformand

Et landsdækkende netværk

Dyrenes Beskyttelse har 200 kredsformænd, som arbejder frivilligt for organisationen. De er fordelt over hele landet og kan dermed tage hånd om lokale dyreværnssager. Hvert år rykker kredsformændene ud til mere end 4000 dyreværnssager.

Hver by i hele landet er dækket af kredsformandsordningen og har en frivillig kredsformand tilknyttet, og det er vedkommende tilknyttet din by, du kan kontakte, hvis du har brug for hjælp til dyr i nød.

Find din lokale kredsformand ved at klikke på dit område og derefter din by her:

Liste over område- og kredsformænd

Albertslund

Nadja Larsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 26 80 16 72
E-mail: n.larsen@live.dk

Ballerup

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Nørholm Allé 5
2770 Kastrup
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Dragør

Jette Moe
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 26 92 04 14
E-mail: pandapet@icloud.com

Katharina Lingskov
Kredsformand
Tlf Mobil: 30 59 56 30
E-mail: naturewoman77@gmail.com

Gentofte

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Nørholm Allé 5
2770 Kastrup
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Gladsaxe

Jeanette Havemann Larsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 26 18 13 10
E-mail: jeanettelarsen80@hotmail.com

Glostrup

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Nørholm Allé 5
2770 Kastrup
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Herlev

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Nørholm Alé 5
2770 Kastrup
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Hvidovre

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Nørholm Allé 5
2770 Kastrup
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Høje-Tåstrup

Anja Larsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 27 30 99 99
E-mail: a_larsen@hotmail.com

Betina Johnbeck
Kredsformand
Tlf Mobil: 28 54 02 36
E-mail: bet.johnbeck@gmail.com

Ishøj

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Nørholm Allé 5
2770 Kastrup
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

København

Lotte Holm Pedersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 61 27 41 97
E-mail: lotte.holmp@gmail.com

Maria Linnemann
Kredsformand
Tlf Mobil: 23 72 31 16
E-mail: mariah1612@hotmail.com

Ellen Hertz Bilberg
Kredsformand
Tlf Mobil: 42 92 91 52
E-mail: ellenbilberg@gmail.com

Lyngby-Taarbæk

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Nørholm Allé 5
2770 Kastrup
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Rødovre

Luna Kondrup Marcussen
Kredsformand
Tlf Mobil: 26 23 73 63
E-mail: lunakondrupmarcussen@gmail.com

Tårnby

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Nørholm Allé 5
2770 Kastrup
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Vallensbæk

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Nørholm Allé 5
2770 Kastrup
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Bornholm

Toni Lykke Christiansen
Områdeformand
Nørholm Allé 5
2770 Kastrup
Tlf Mobil: 27 43 68 69
E-mail: tonilykke@gmail.com

Greve-Solrød

Peter Bagger
Kredsformand
Tlf Hjemme: 46 15 00 21
Tlf Mobil: 20 15 07 21
E-mail: peterbachbagger@hotmail.com

Katja Saunte Bagger
Kredsformand
Tlf Hjemme: 46 15 16 21
Tlf Mobil: 20 22 83 21
E-mail: katjasauntebagger@hotmail.com

Anette Hougaard
Kredsformand
Tlf Mobil: 40 76 73 68
E-mail: 0508anette@gmail.com

Køge

Jens Svenningsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 40 14 80 22
E-mail: bettegaarden@mail.dk

Joy Sølberg
Kredsformand

Lejre

Allan Hansen
Kredsformand
Tlf Mobil: 30 86 74 20
E-mail: hansenallan72@gmail.com

Anita Haupt Holm
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 27 97 01 56
E-mail: ahh@zoo.dk

Roskilde

Tobias Hedegaard Holm
Områdeformand
Neergårdsparken 41, st. tv.
4000 Roskilde
Tlf Mobil: 26 58 13 98
E-mail: tobaholm@gmail.com

Christina Vingaard Sønderby
Kredsformand
E-mail: christinasonderby@hotmail.com

Ninna Nestved
Kredsformand

Gitte Westen Breaum
Kredsformand
E-mail: info@kaeledyrskompagniet.dk

Jette Pommer Rasbro
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 73 20 61
E-mail: jette.pommer@rasbro.dk

Annette Damsgaard
Kredsformand

Jonas Damsgaard
Kredsformand
Tlf Mobil: 81 44 44 18
E-mail: jonas@damsgaard.cc

Mette Storm Petersen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 26 68 19 32
E-mail: mette.petersen.db@gmail.com

Tanja Hegner
Kredsformand
Tlf Mobil: 81 71 41 27

Claus Wiingaard
Kredsformand

Stevns

Susan Kristensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 30 22 44 42
E-mail: snus-pus@hotmail.com

Allerød

Bente Houlbjerg Hansen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 49 14 60 53
Tlf Mobil: 28 33 68 11
E-mail: sos@houlbjerg.com

Egedal

Lene Lindholm Christiansen
Områdeformand
Tlf Mobil: 26 80 68 87
E-mail: lenelindholm.db@gmail.com

Fredensborg

Ebbe Andresen
Kredsformand
Tlf Mobil: 23 63 95 50
E-mail: ebbe.andresen@gmail.com

Frederikssund

Freja Rask Egholm
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 22 67 71 46
E-mail: freja.egholm@gmail.com

Furesø

Carl Lorberg
Kredsformand
Tlf Mobil: 60 72 29 13
E-mail: carl.lorberg@gmail.com

Gribskov

John Stubtoft Nielsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 24 63 20 56
E-mail: dbstubtoft@gmail.com

Halsnæs

Merete Rask Egholm
Kredsformand
Tlf Mobil: 25 21 70 92
E-mail: merete.rask.egholm@gmail.com

Helsingør

Anders Bloch Jørgensen
Kredsformand
Tlf Mobil 50 44 09 65
E-mail: andersblochj@gmail.com

Gitte Brandenburg
Kredsformand
Tlf Mobil: 30 70 87 07
E-mail: gittebrandenburg@gmail.com

Hillerød

John Stubtoft Nielsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 24 63 20 56
E-mail: dbstubtoft@gmail.com

Hørsholm

Lone Clan
Kredsformand
Tlf Mobil: 24 65 88 05
E-mail: lone.clan@mail.dk

Rudersdal

Lotte Engilbertsdottír
Kredsformand
Tlf Mobil: 60 19 77 80
E-mail: kirkebykunst@yahoo.dk

Holbæk

Arne Stevns Sørensen
Områdeformand
Vesterbjergvej 19
4460 Snertinge
Tlf hjemme: 59 26 88 76
Tlf Mobil: 40 26 88 76
E-mail: ass@privat.dk

Anita Clausen
Kredsformand
Tlf Mobil: 51 35 24 13
E-mail: anitaclausen_9@hotmail.com

Natascha Kirk
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 68 70 34
E-mail: Frk.cebula@gmail.com

Kalundborg

Arne Stevns Sørensen
Områdeformand
Vesterbjergvej 19
4460 Snertinge
Tlf Hjemme: 59 26 88 76
Tlf Mobil: 40 26 88 76
E-mail: ass@privat.dk

Dennis Dinesen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 59 50 30 56
Tlf Mobil: 21 76 13 56
E-mail: dk-dinesen@mail.tele.dk

Tina Andersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 28 90 95 12
E-mail: tina1941@live.dk

John Egemar Andersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 30 75 79 60
E-mail: johnea@post9.tele.dk

Johnny Jensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 31 19 74 55
E-mail: johnnybirthejensen@gmail.com

Odsherred

Irene Ohrberg
Kredsformand
Tlf Mobil: 24 84 85 44
E-mail: ireneohrberg@hotmail.com

Anne Dorthe Olsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 28 51 33 12
E-mail: annedortheo@yahoo.dk

Ringsted

Ann Dupont
Kredsformand
Tlf Mobil: 40 56 94 34
E-mail: ann@smithers.dk

Slagelse

Erik Fredensborg
Kredsformand
Tlf Hjemme: 32 13 54 14
Tlf Mobil: 40 26 54 14
Tlf Arbejde: 40 26 54 14
E-mail: e.fredensborg@gmail.com

Allan Petersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 42 68 28 06
E-mail: bam-petersen@hotmail.com 

Henriette Søgaard
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 40 86 86 06
E-mail: dbkorsoer@gmail.com

Sorø

Winnie Larsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 50 92 54 14
E-mail: winnie@kongemosen.dk

Jeanette Kastrup
Kredsformand
Tlf Mobil: 51 77 76 71
E-mail: jeanette-kastrup@hotmail.com

Fakse

Otto Larsen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 56 72 51 13
Tlf Mobil: 42 41 33 41
E-mail: ottojlarsen@gmail.com

Poul-Erik Jørgensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 40 59 06 00
E-mail: pej@dyssevej.dk

Maria Prytz Reumert
Kredsformand
Tlf Mobil: 22 93 64 67
E-mail: m_reumert@yahoo.dk

Mette Lynggaard Kristensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 88 87 81
E-mail: m_kris1983@hotmail.com

Guldborgsund

Joan Claire Svendsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 23 26 20 09
E-mail: knudsvendsen@tdcadsl.dk

Jane K. Hermansen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 54 17 40 01
Tlf Mobil: 20 90 37 52
E-mail: jkhe@regionsjaelland.dk

Louise Funch Olsen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 60 14 41 90
E-mail: funch_82@hotmail.com

Christina Krarup
Kredsformand
Tlf Mobil: 61 33 04 46
E-mail: klapdinmad@gmail.com

Per Thomsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 30 13 89 49
E-mail: hanniogper@me.com 

Martin Godsk Dyring Elmbek
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 93 93 09 21
E-mail: elmbek@outlook.dk

Lolland

Henning Hansen
Områdeformand
Tlf Hjemme: 54 92 63 53
E-mail: henning.bente@youmail.dk

Dorthe Christensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 21 45 74 26
E-mail: dorthekaerbo@yahoo.dk

Anders Stav Hansen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 28 18 59 07
E-mail: ash@maribo-gym.dk

Næstved

Bo Jan Koldorf
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 10 93 52
E-mail: bok@kp-logistik.com

Henrik Bruun
Kredsformand
Tlf. 20 92 32 13
E-mail: henrik.bruun@c.dk

Vordingborg

Gitte Adler
Kredsformand
Tlf Mobil: 61 33 92 36
E-mail: gitteadler@outlook.com

Karna Åse Pedersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 22 28 46 93
E-mail: ka0946@live.dk

Susanne Christensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 60 49 83 27

Finn Sekula
Kredsformand
Tlf Mobil: 60 48 29 05
E-mail: finn.sekula@youmail.dk

Ghita Malm
Kredsformand
Tlf Mobil: 60 66 61 13
E-mail: bbc@hotmail.dk

Assens

Helene Pilekær Jensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 94 31 09
E-mail: Helene_jensen@live.dk

Jørgen Lund Hansen
Kredsformand
Tlf Mobil: 61 85 39 70
E-mail: joergenlund@jubii.dk

Lene Hvitfeldt
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 42 75 91 27
E-mail: lenehvitfeldt@gmail.com

Fåborg-Midtfyn

Morten Neye Andersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 40 28 28 23
E-mail: neye.andersen@gmail.com

John Thiel Madsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 29 31 35 50
E-mail: fynshundecenter@outlook.dk

Sine Frydenlund Andersen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 22 27 83 65
E-mail: sinefrydenlund@hotmail.com

Lene Møller
Kredsformand
Tlf Mobil: 41 41 03 04
E-mail: lenedahlmoeller@gmail.com

Langeland

Leif Ottosen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 62 51 36 02
Tlf Mobil: 27 21 61 68
E-mail: leifottosen@gmail.com

Middelfart

Erik Ladefoged
Kredsformand
Tlf Hjemme: 65 96 45 83
E-mail: ruedalgaard@hotmail.com

Olav Wulff
Kredsformand
Tlf Mobil: 23 83 30 50
E-mail: o.wulff@yahoo.dk

Nordfyn

Erik Ladefoged
Kredsformand
Tlf Hjemme: 65 96 45 83
E-mail: ruedalgaard@hotmail.com

Nyborg

Nils Bursøe
Områdeformand
Tlf Hjemme: 65 31 45 90
Tlf Mobil: 40 40 30 28
E-mail: bursoee6@mail.tele.dk

Odense

Erik Ladefoged
Kredsformand
Tlf Hjemme: 65 96 45 83
E-mail: ruedalgaard@hotmail.com

Ib Rigelsø
Kredsformand
Tlf Mobil: 22 46 39 63
E-mail: rigelsoe@gmail.com

Lene Paulsen
Konst. kredsformand
Tlf mobil: 61 33 27 47
E-mail: sandholdt70@gmail.com

Svendborg

Birgit Knudsen
Kredsformand
Tlf mobil: 23 68 76 53
E-mail: sandbjerggaard.ox@live.com

Ærø

Ebbe Steen Olsen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 62 58 13 49
Tlf Mobil: 61 11 47 75
E-mail: olsenebbe@gmail.com

Fredericia

Joan van der Wehle-Jensen
Kredsformand
E-mail: joan@haarbolden.dk

Nelli Just Bukh
Konst. kredsformand
E-mail: nellibukh@gmail.com

Dennis Falle Brandt
Kredsformand
E-mail: dennisbrandt1990@yahoo.com

Hedensted

Jens Koed
Kredsformand
E-mail: jenskoedpedersen@hotmail.com

Leila Andersen
Områdeformand
Bakkevænget 42, Tvingstrup
8700 Horsens
Tlf Mobil: 25 32 74 85
E-mail: leilaandersen25@gmail.com

Horsens

Lena Andersen c/o Leila Andersen
Kredsformand

Helle Smidt Bill
Kredsformand
E-mail: hellebill@ofir.dk

Danny Møller Andersen
Kredsformand
E-mail: privat@dannyandersen.dk

Kolding

Leila Andersen
Områdeformand
Bakkevænget 42, Tvingstrup
8700 Horsens
E-mail: leilaandersen25@gmail.com

Iver Krogh
Kredsformand

Shannon Donby
Kredsformand
E-mail: shannondonby@gmail.com

Jette Møller Larsen
Konst. kredsformand
E-mail: jettelar@live.dk

Vejle

Leif Arnholtz
Kredsformand
E-mail: arnholtzmail@tunet.dk

Helle Pouls
Kredsformand
E-mail: hellepouls@gmail.com

Gitte Brinch
Kredsformand
E-mail: gitteb_99@hotmail.com

Mia Kristina Sørensen
Kredsformand
E-mail: lmsorensen22@gmail.com

Tanja Sparvath Pedersen
Kredsformand
E-mail: tanja@dk-sparvath.dk

Tinna Kristensen
Kredsformand
E-mail: cooke.kristensen@gmail.com

Anette Tidemand
Kredsformand
E-mail: anette.tidemand@altiboxmail.dk

Thomas Andersen
Kredsformand
E-mail: grejs6b@gmail.com

Anne Steffensen
Kredsformand
E-mail: annesteffensen1982@gmail.com

Tønder

Hans Jørn Frisk
Områdeformand
Mandbjergvej 1
6520 Toftlund
Tlf Hjemme: 74 83 52 22
Tlf Mobil: 20 11 59 22
E-mail: mandbjerghus@mail.dk

Jytte Ruwald
Kredsformand
Tlf Hjemme: 74 71 61 72
Tlf Mobil: 21 97 11 01
E-mail: jytte@ruwald.com

Lotte Frisk
Kredsformand
Tlf Mobil: 24 95 68 08
E-mail: lottefrisk67@gmail.com

Sønderborg

Anne Karina Als
Kredsformand
Tlf Mobil: 41 40 07 53
E-mail: karina.als66@gmail.com

Billund-Grindsted

Vibeke Volmers
Kredsformand
Tlf Hjemme: 75 33 03 15
Tlf Mobil: 40 40 68 11
E-mail: mam@volmers.dk

Blaabjerg-Ølgod

Ejler Tang
Kredsformand
Tlf Hjemme: 75 22 44 37
Tlf Mobil: 40 36 44 37
E-mail: retang@godmail.dk

Esbjerg V

Karin Quist König
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 11 52 38
E-mail: karinqk@hotmail.com

Helena Nygården
Kredsformand
Tlf Mobil: 42 32 79 24
E-mail: hnygaarden@hotmail.com

Kari Andersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 24 22 81 44
E-mail: rim-faxe@jubii.dk

Esbjerg V - Bramming

Mogens Aagaard
Kredsformand
Tlf Hjemme: 75 17 30 87
E-mail: brammingdyreklinik@vetnet.dk

Tom Andreasen Sørensen
Konst. Kredsformand
Tlf Mobil: 23 43 24 48
E-mail: tom@famas.dk  

Finn Schweitz Christensen
Konst. Kredsformand
Tlf Mobil: 23 35 16 32
E-mail: finn.schweitz@gmail.com

Esbjerg Ø

Kate Jensen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 75 15 05 01
Tlf Mobil: 25 37 41 24
E-mail: etak.kate@jubii.dk

Varde-Fanø-Helle

Jørn Neerup Rørvang
Områdeformand/vicepræsident
Mølledammen 17
6800 Varde
Tlf Hjemme: 75 21 12 65
Tlf Mobil: 21 28 20 05
E-mail: jnrvarde@mail.dk

Vejen

Linda Damsgaard
Kredsformand
Tlf Mobil: 24 44 18 69
E-mail: ldkd@tdcadsl.dk

John Callesen
Kredsformand
Tlf Mobil: 61 70 70 87
E-mail: john@callesen.org

Herning

Jørgen Jensen
Områdeformand
Sønderengen 1
6973 Ørnhøj
Tlf Hjemme: 97 38 61 22
Tlf Mobil: 21 44 02 39
E-mail: jorjense@mail.dk

Inge-Lise Kesby
Kredsformand
Tlf Mobil: 23 32 68 79
E-mail: i.kesby@webspeed.dk

Herning

Lisbeth Agerbo
Kredsformand
Tlf Hjemme: 51 50 09 20
Tlf Mobil: 51 50 09 20
E-mail: lisbethagerbo@gmail.com

Holstebro

Linda L. Jensen
Kredsformand
E-mail: lijen79@gmail.com

Marie-Louise Sæther
Kredsformand
Tlf Mobil: 31 18 00 27
E-mail: marielouise.sather@gmail.com

Ikast-Brande

Inge-Lise Kesby
Kredsformand
Tlf Mobil: 23 32 68 79
E-mail: i.kesby@webspeed.dk

Ringkøbing

Harry Metzmann
Kredsformand
Tlf Hjemme: 97 32 19 55
Tlf Mobil: 30 64 19 55
E-mail: metzmann@hotmail.com

Inger Kaae
Kredsformand
Tlf Hjemme: 97 32 43 99
Tlf Mobil: 40 19 31 61
E-mail: inkaae@hotmail.com

Ebbe Milter Jensen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 29 61 84 57
E-mail: ebbemilter@hotmail.com

Struer

Malene Pedersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 28 55 48 94
E-mail: malle_pedersen14@hotmail.com

Morsø

Marina Silvia Andersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 21 43 40 02
E-mail: marina.silvia.andersen@gmail.com

Skive

Erik Andersen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 96 76 30 60
Tlf Mobil: 24 25 31 61
E-mail: hjaltekire@hotmail.com

Thisted

Anne Marie Pilegaard
Områdeformand
Bybakken 45, Ræhr
7730 Hanstholm
Tlf Hjemme: 97 97 77 44
Tlf Mobil: 23 28 77 44

Helle Haue Mølnitz
Kredsformand
Tlf Mobil: 61 63 03 99
E-mail: hmolnitz@gmail.com

Viborg

John Møller Pedersen
Kredsformand
Tlf Mobil: 40 81 92 22
E-mail: ricco@fiberpost.dk

Connie Von Moos
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 78 12 86
E-mail: connievonmoos@gmail.com 

Christina Nørgaard Vinding
Kredsformand
Tlf Mobil: 28 57 53 95
E-mail: krummelure@gmail.com

Maria Glud Nielsen
Kredsformand
Tlf Mobil: 28 55 58 73
E-mail: maal@fiberpost.dk

Lene Dige Nielsen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 86 66 27 37
Tlf Mobil: 27 24 85 27
E-mail: lene@markdige.dk

Poul Straarup
Kredsformand
Tlf Mobil: 23 24 14 07
E-mail: p-straarup@hotmail.com

Diana Bjørndal
Kredsformand
Tlf Mobil: 51 82 88 55
E-mail: dianabjorndal@gmail.com

Julie Moth Frederiksen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 28 34 30 83
E-mail: Julie_moth@hotmail.com

Holstebro

Camilla Vejlby
Kredsformand
Tlf Mobil: 28 12 33 01
E-mail: camillavejlby86@gmail.com

Norddjurs-Syddjurs

Niels Chr. Jørgensen
Konst. Kredsformand
Tlf Hjemme: 86 36 72 18
Tlf Mobil: 20 97 72 18
E-mail: niels-hanne@c.dk

Linda Klindrup
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 40 98 62 69
E-mail: Linda.klindrup@gmail.com

Randers-Favrskov

Kirsten B. S. Christensen
Kredsformand

Tlf Mobil: 60 14 67 49
E-mail: peak1@sol.dk

Susanne Kjeldal Jensen
Områdeformand
Sognevej 26
8983 Gjerlev J
Tlf Mobil: 20 13 61 19
E-mail: susannekjeldaljensen@gmail.com

Silkeborg-Skanderborg

Bente Hundebøll Eriksson
Kredsformand
Tlf Hjemme: 21 81 05 98
Tlf Mobil: 21 81 05 98
E-mail: benteheriksson@gmail.com

Kaj V. Møller
Kredsformand
Tlf Hjemme: 86 52 31 44
Tlf Mobil: 29 86 31 44
E-mail: nevemoller@mail.dk

Jette Eged Aaby
Kredsformand
Tlf Mobil: 40 81 13 80
E-mail: db.j.aaby@gmail.com

Jannie Kristensen
Kredsformand
Tlf Hjemme: 21 96 00 77
Tlf Mobil: 21 96 00 77
E-mail: janniehkristensen@yahoo.dk

Århus-Odder-Samsø

Torben Jensen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 29 71 11 64
E-mail: tjsally13@gmail.com

Christina Roersen
Kredsformand
E-mail: grejs6b@gmail.com

Aalborg

Cathrine Nicla Andersen
Konst. kredsformand
Tlf mobil: 50 70 20 57
E-mail: nicla.cathrine@gmail.com

Lene Rosengren Jensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 22 77 76 85
E-mail: dokkedal016@hotmail.com

Poul E. Jensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 27 21 93 89
E-mail: pj@stevnmail.dk

Steen Eriksen
Kredsformand
Tlf Mobil: 22 96 20 66
E-mail: steene@godmail.dk

Brønderslev

Henning Ildal
Kredsformand
Tlf Mobil: 30 24 82 65
E-mail: henning@ildal.dk

Kent Kristensen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 61 27 94 40
E-mail: kentkristensen@yahoo.dk

Lotte Jæger
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 61 71 42 76
E-mail: enodden@tdcadsl.dk

Mia Rosengaard Hansen
Konst. kredsformand
Tlf mobil: 20 22 10 92
E-mail: mia_rosengaard@hotmail.com

Sanne Birk Vilsen
Konst. kredsformand
E-mail: sbvilsen@gmail.com

Frederikshavn & Læsø

Torben Pihl
Karetmagervej 37
9300 Sæby
Områdeformand
Tlf Mobil: 31 15 42 95
E-mail: torben@pihlmail.dk

Gitte Tiberg
Kredsformand
Tlf Mobil: 30 32 54 08
E-mail: gitte.tiberg@gmail.com

Ivan Bengtsen
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 30 53 99 17
E-mail: ivanbengtsen@gmail.com

Hjørring

Svend Sørensen
Kredsformand
Tlf Mobil: 20 20 99 99
E-mail: ss@inor.dk

Henning Ildal
Kredsformand
Tlf Mobil: 30 24 82 65
E-mail: henning@ildal.dk

Jammerbugt

Karen Krogshave
Kredsformand
Tlf Hjemme: 98 24 47 60
Tlf Mobil: 20 71 85 51
E-mail: karenkrogshave@gmail.com

Signe Thulin
Konst. kredsformand
Tlf Mobil: 28 69 16 94
E-mail: signe@centex.dk